Detail spoje » Bus 26 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   22:51
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   22:51
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   22:53
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   22:54
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   22:56
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   22:57
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   22:58
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   23:02
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   23:04
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   23:06 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 23:07   V
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020