Detail spoje » Bus 26 Y NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   23:07 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   23:07 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   23:10
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   23:11
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   23:13
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   23:15
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   23:16
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   23:17
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   23:18
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   23:19
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   23:21
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 23:23  
INFO: nejede 31.12.



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020