Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   15:03
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   15:03
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   15:05
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   15:06
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   15:08
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   15:09
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   15:10
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   15:15
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   15:17
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   15:19 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 15:20   V



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020