Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   16:03 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   16:03 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   16:06
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:07
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   16:09
4,6 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:10
5,2 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:11
6 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:12
7,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   16:14
8,1 Bory Interaktivní plán dopravy 16:16  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020