Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   16:43
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   16:43
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   16:45
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   16:46
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   16:48
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   16:49
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   16:50
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   16:55
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   16:57
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   16:59 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 17:00   V



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020