Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   17:03 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:03 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:06
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:07
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   17:09
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:12
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   17:13
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:14
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:15
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:16
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:18
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 17:20  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020