Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bory Interaktivní plán dopravy   17:38
0,3 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   17:38
1,7 Chaty Interaktivní plán dopravy   17:40
2,5 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   17:41
3,1 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   17:43
3,7 Severní Interaktivní plán dopravy   17:44
4,3 Valcha Interaktivní plán dopravy   17:45
7,2 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   17:50
7,8 Lhota Interaktivní plán dopravy   17:52
9,6 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   17:54 V
10,1 Nová Ves Interaktivní plán dopravy 17:55   V



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020