Detail spoje » Bus 26 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Nová Ves Interaktivní plán dopravy   13:23 V
0,5 Nová Ves, u lesa Interaktivní plán dopravy   13:23 V
2,3 Lhota Interaktivní plán dopravy   13:26
2,9 Pod Dubovkou Interaktivní plán dopravy   13:27
4,4 Lašitov Interaktivní plán dopravy   13:29
5,8 Valcha Interaktivní plán dopravy   13:32
6,4 Severní Interaktivní plán dopravy   13:33
7 U Prodejny Interaktivní plán dopravy   13:34
7,6 Nádraží Valcha Interaktivní plán dopravy   13:35
8,4 Chaty Interaktivní plán dopravy   13:36
9,7 U Darebáka Interaktivní plán dopravy   13:38
10,5 Bory Interaktivní plán dopravy 13:40  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020