Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:08
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   17:09
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   17:10
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   17:11
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   17:12
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   17:13
3,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   17:14
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   17:16
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   17:18
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   17:21
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   17:22
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   17:25
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   17:26
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   17:27
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   17:29
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:31
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:33
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:34
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:36
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:37
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:38
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 17:40  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020