Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:39
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   16:40
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   16:41
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   16:42
2,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   16:43
3,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   16:45
3,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   16:47
5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   16:50
5,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   16:51
6,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   16:54
6,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   16:55
7,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   16:56
8 Částkova Interaktivní plán dopravy   16:58
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   17:00
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   17:02
9,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   17:03
10,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   17:05
10,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:06
11,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:07
11,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 17:09  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020