Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:10
0,3 Obchodní Interaktivní plán dopravy   18:11
0,9 Obchodní rondel Interaktivní plán dopravy   18:12
1,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   18:13
2,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   18:14
2,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   18:15
3,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   18:16
4,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   18:17
4,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   18:19
6 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   18:22
6,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   18:23
7,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   18:25
7,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   18:26
8,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   18:27
9 Částkova Interaktivní plán dopravy   18:29
9,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   18:31
10,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   18:33
10,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   18:34
11,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   18:36
11,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   18:37
12,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   18:38
12,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 18:40  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020