Detail spoje » Bus 29 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:34
0,7 U Nové Hospody Interaktivní plán dopravy   5:35
1,3 U Panasoniku Interaktivní plán dopravy   5:36
1,9 NC Borská pole Interaktivní plán dopravy   5:37
2,5 Goldscheiderova Interaktivní plán dopravy   5:38
3,2 Čermákova Interaktivní plán dopravy   5:39
3,9 Poliklinika Bory Interaktivní plán dopravy   5:41
5 Doudlevce ETZ Interaktivní plán dopravy   5:44
5,9 Vodárna Interaktivní plán dopravy   5:45
6,5 Slovany Interaktivní plán dopravy   5:47
6,8 Pošta Francouzská Interaktivní plán dopravy   5:48
7,4 Poliklinika Slovany Interaktivní plán dopravy   5:49
8 Částkova Interaktivní plán dopravy   5:51
8,6 Rolnické náměstí Interaktivní plán dopravy   5:53
9,2 U Astry Interaktivní plán dopravy   5:55
9,8 U Pietasu Interaktivní plán dopravy   5:56
10,2 Opavská Interaktivní plán dopravy   5:58
10,7 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   5:59
11,1 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   6:00
11,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy 6:02  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020