Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   19:05
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   19:06
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   19:07
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   19:09
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   19:11
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   19:12
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:15
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:16
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:18
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:20
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:22
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   19:23
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:24
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:25
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:26
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 19:28  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020