Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   21:25
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   21:25
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   21:27
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   21:28
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   21:29
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   21:30
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   21:32
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   21:34
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   21:36
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   21:38
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   21:40
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   21:41
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   21:43
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   21:44
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   21:46
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 21:48  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020