Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   15:48
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   15:48
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   15:50
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   15:51
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   15:52
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   15:53
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   15:55
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:57
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:59
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 16:01  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020