Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   17:33
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:33
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:35
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:36
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:37
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:38
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:40
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:42
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:44
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 17:46  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020