Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   19:18
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:18
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:20
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:21
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   19:22
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:23
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:25
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:27
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:29
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:31
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   19:33
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   19:34
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   19:36
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   19:37
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   19:39
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 19:41  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020