Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   20:36
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   20:37
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   20:38
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   20:40
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   20:42
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   20:43
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:46
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:47
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:49
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:51
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:53
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   20:54
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   20:55
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   20:56
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   20:57
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 20:58  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020