Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   22:50
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   22:50
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   22:51
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   22:52
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   22:53
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   22:54
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   22:56
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   22:58
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   23:00
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   23:02
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   23:04
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   23:05
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   23:07
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   23:08
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   23:10
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 23:11  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020