Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   15:03
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   15:03
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   15:05
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   15:06
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   15:07
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   15:08
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   15:10
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:12
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:14
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:16
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   15:18
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   15:19
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   15:21
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   15:22
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   15:24
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 15:26  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020