Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:05
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:06
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:07
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:09
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:11
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:12
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:15
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:16
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:18
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:20
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:22
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:23
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:24
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:25
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:26
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 16:28  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020