Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:33
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:33
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:35
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:36
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:37
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:38
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:40
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:42
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:44
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:46
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:48
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:49
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:51
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:52
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:54
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 16:56  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020