Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   17:03
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:03
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:05
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:06
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:07
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:08
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:10
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:12
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:14
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 17:16  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020