Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   20:45
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   20:45
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   20:47
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   20:48
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   20:49
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:50
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:52
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:54
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:56
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:58
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   21:00
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   21:01
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   21:03
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   21:04
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   21:06
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 21:08  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020