Detail spoje » Bus 41 NP C
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:40
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:40
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:42
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:43
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:44
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:45
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:48
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:51
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:53
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 16:55  
INFO: jede jen do zastávky quot;CAN Husovaquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020