Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:42
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:43
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:44
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:46
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:48
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:49
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:52
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:53
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:56
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:58
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:00
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:02
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:03
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:04
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:05
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 17:07  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020