Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:32
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:32
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:34
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:35
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:36
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:37
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:40
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:43
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:45
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:47
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:49
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:50
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:52
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:53
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:55
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 16:57  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020