Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:27
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:28
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:29
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:31
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:33
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:34
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:37
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:38
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:41
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:43
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:45
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:47
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:48
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:49
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:50
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 16:52  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020