Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:17
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:17
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:19
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:20
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:21
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:22
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:25
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:28
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:30
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:32
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   16:34
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   16:35
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   16:37
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:38
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:40
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 16:42  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020