Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Křimice Interaktivní plán dopravy   16:57
0,5 Chebská Interaktivní plán dopravy   16:58
1,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   16:59
1,8 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   17:01
3,4 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   17:03
3,9 U Apolla Interaktivní plán dopravy   17:04
5,2 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:07
5,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:08
6,1 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:11
7 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:13
7,9 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:15
8,5 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:17
8,9 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:18
9,4 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:19
9,8 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:20
10,4 Vinice Interaktivní plán dopravy 17:22  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020