Detail spoje » Bus 41 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   16:47
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   16:47
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   16:49
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   16:50
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   16:51
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   16:52
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   16:55
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:58
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:00
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:02
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   17:04
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   17:05
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   17:07
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   17:08
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   17:10
10,4 Křimice Interaktivní plán dopravy 17:12  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020