Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   14:49 V
1,9 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   14:51 V
2,7 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   14:53 V
3,8 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   14:55 V
5,7 Chebská Interaktivní plán dopravy   14:58
6,4 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   14:59
7 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   15:01
8,6 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   15:03
9,1 U Apolla Interaktivní plán dopravy   15:04
10,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:07
10,9 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:08
11,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:11
12,2 Rondel Interaktivní plán dopravy   15:13
13,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   15:15
13,7 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   15:17
14,1 Brněnská Interaktivní plán dopravy   15:18
14,6 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   15:19
15 Slupská Interaktivní plán dopravy   15:20
15,6 Vinice Interaktivní plán dopravy 15:22  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020