Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   17:25
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   17:25
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   17:27
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   17:28
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   17:29
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   17:30
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:33
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:36
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:38
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:40
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   17:42
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   17:43
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   17:45
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   17:46
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   17:48
11,8 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   17:51 V
13,7 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   17:53 V
14,1 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   17:55 V
15,6 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 17:57   V



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020