Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   18:07 V
1,9 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   18:09 V
2,7 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   18:11 V
3,8 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   18:13 V
5,7 Chebská Interaktivní plán dopravy   18:16
6,4 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   18:17
7 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   18:19
8,6 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   18:21
9,1 U Apolla Interaktivní plán dopravy   18:22
10,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   18:25
10,9 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   18:26
11,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   18:29
12,2 Rondel Interaktivní plán dopravy   18:31
13,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   18:33
13,7 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   18:35
14,1 Brněnská Interaktivní plán dopravy   18:36
14,6 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   18:37
15 Slupská Interaktivní plán dopravy   18:38
15,6 Vinice Interaktivní plán dopravy 18:40  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020