Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Vinice Interaktivní plán dopravy   19:20
0,2 Slupská Interaktivní plán dopravy   19:20
0,8 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   19:22
1,2 Brněnská Interaktivní plán dopravy   19:23
1,6 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   19:24
2,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   19:25
3,1 Rondel Interaktivní plán dopravy   19:27
3,9 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   19:30
4,3 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   19:32
5,3 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   19:34
6,5 U Apolla Interaktivní plán dopravy   19:36
7 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   19:37
8,6 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   19:39
9,2 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   19:40
9,9 Chebská Interaktivní plán dopravy   19:42
11,8 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   19:45 V
13,7 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   19:47 V
14,1 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   19:49 V
15,6 Město Touškov Interaktivní plán dopravy 19:51   V



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020