Detail spoje » Bus 56 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Město Touškov Interaktivní plán dopravy   20:07 V
1,9 Kozolupy, I Interaktivní plán dopravy   20:09 V
2,7 Kozolupy, u Jána Interaktivní plán dopravy   20:11 V
3,8 Vochov, rozc. Interaktivní plán dopravy   20:13 V
5,7 Chebská Interaktivní plán dopravy   20:16
6,4 K Rozvodně Interaktivní plán dopravy   20:17
7 Pošta logistika Interaktivní plán dopravy   20:19
8,6 Sulislavská Interaktivní plán dopravy   20:21
9,1 U Apolla Interaktivní plán dopravy   20:22
10,4 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   20:25
10,9 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   20:26
11,3 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   20:28
12,2 Rondel Interaktivní plán dopravy   20:30
13,1 Zoologická zahrada Interaktivní plán dopravy   20:32
13,7 Amfiteátr Interaktivní plán dopravy   20:34
14,1 Brněnská Interaktivní plán dopravy   20:35
14,6 Hodonínská Interaktivní plán dopravy   20:36
15 Slupská Interaktivní plán dopravy   20:37
15,6 Vinice Interaktivní plán dopravy 20:39  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020