Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:15
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:16
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:17
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:18
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:19
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:21
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:22
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:24
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:25
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:27
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:28
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:29
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:30
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:32
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:34
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:37
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:39
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 16:41  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020