Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:58
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:59
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:02
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:04
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:06
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   17:07
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:08
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:10
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:11
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:12
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:13
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:15
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:16
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:17
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:18
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   17:20
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   17:21
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:22
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 17:24  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020