Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:38
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:39
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:42
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:44
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:46
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   16:47
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:48
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:50
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:51
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:52
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:53
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:55
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:56
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:57
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:58
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   17:00
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   17:01
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:02
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   17:04
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   17:06
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 17:08  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020