Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   14:36
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   14:37
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   14:40
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   14:41
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   14:42
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   14:43
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   14:44
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:46
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   14:47
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   14:48
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:49
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:50
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:51
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   14:52
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   14:53
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   14:55
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   14:57
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:00
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:02
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 15:04  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020