Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   15:30
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:31
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:33
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   15:35
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   15:37
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   15:38
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   15:39
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   15:41
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   15:42
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   15:43
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:44
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:46
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:47
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:48
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:49
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   15:51
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   15:52
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:53
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   15:54
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   15:56
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 15:58  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020