Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:06
0,7 Chlumek Interaktivní plán dopravy   16:07
1,9 Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:10
2,5 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:11
2,7 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:12
3 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:13
3,6 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:14
4,5 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:16
4,9 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:17
5,4 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:18
5,8 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:19
6,6 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:20
7 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:21
7,3 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:22
7,9 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:23
8,5 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:25
9,3 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:27
10,5 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:30
11 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:32
11,9 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 16:34  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020