Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   17:00
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:01
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:03
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:05
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:07
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   17:08
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:09
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:11
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:12
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:13
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:14
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:16
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:17
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:18
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   17:19
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   17:21
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   17:22
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   17:23
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy   17:24
10,5 Chlumek Interaktivní plán dopravy   17:26
11,2 Papírna Bukovec Interaktivní plán dopravy 17:28  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020