Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   14:45
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   14:46
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   14:48
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   14:50
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   14:52
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   14:53
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   14:54
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   14:56
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   14:57
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   14:58
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   14:59
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:01
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:02
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:03
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:04
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   15:06
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   15:07
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:08
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 15:09  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020