Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   15:25
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   15:26
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   15:27
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   15:28
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   15:29
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:31
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   15:32
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   15:33
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   15:34
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   15:35
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   15:36
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   15:37
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   15:38
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   15:40
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   15:42
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   15:45
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   15:47
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 15:49  



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020