Detail spoje » Bus 28 NP B
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 CAN Husova Interaktivní plán dopravy   16:15
0,7 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   16:16
1,2 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   16:18
2 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   16:20
2,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   16:22
3 Švihovská Interaktivní plán dopravy   16:23
3,4 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   16:24
3,9 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   16:26
4,3 Teplárna Interaktivní plán dopravy   16:27
4,8 Jatky Interaktivní plán dopravy   16:28
5,5 Husův park Interaktivní plán dopravy   16:29
6 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:31
6,4 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   16:32
6,8 Doubravka Interaktivní plán dopravy   16:33
7,5 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:34
8,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:36
8,5 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:37
8,8 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:38
9,3 Bukovec Interaktivní plán dopravy 16:39  
INFO: jede jen do zastávky quot;Bukovecquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020