Detail spoje » Bus 28 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Bukovec Interaktivní plán dopravy   16:55
0,6 Rozcestí Újezd Interaktivní plán dopravy   16:56
0,8 Svatojirská Interaktivní plán dopravy   16:57
1,1 Náměstí Karla Panušky Interaktivní plán dopravy   16:58
1,7 Ejpovická Interaktivní plán dopravy   16:59
2,6 Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:01
3 Habrmannovo nám. Interaktivní plán dopravy   17:02
3,5 Poliklinika Doubravka Interaktivní plán dopravy   17:03
3,9 Husův park Interaktivní plán dopravy   17:04
4,7 Jatky Interaktivní plán dopravy   17:05
5,1 Teplárna Interaktivní plán dopravy   17:06
5,4 Stavební stroje Interaktivní plán dopravy   17:07
6 Gambrinus Interaktivní plán dopravy   17:08
6,6 Prazdroj Interaktivní plán dopravy   17:10
7,4 Na Rychtářce Interaktivní plán dopravy   17:12
8,6 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:15
9,1 Divadlo J. K. Tyla Interaktivní plán dopravy   17:17
10 CAN Husova Interaktivní plán dopravy 17:19  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020