Detail spoje » Bus 34 NP S
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   13:24
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   13:27
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   13:29
2,5 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   13:31
3,3 U Gery Interaktivní plán dopravy   13:33
5,2 Okounová Interaktivní plán dopravy   13:36
5,6 Bolevec Interaktivní plán dopravy   13:37
8,8 Orlík Interaktivní plán dopravy 13:42  
INFO: jede jen do zastávky quot;Orlíkquot;



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020