Detail spoje » Bus 34 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Mrakodrap Interaktivní plán dopravy   17:30
0,8 Sady Pětatřicátníků Interaktivní plán dopravy   17:33
1,7 Rondel Interaktivní plán dopravy   17:34
2,5 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   17:36
3,9 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   17:38
4,5 U Gery Interaktivní plán dopravy   17:39
6,4 Okounová Interaktivní plán dopravy   17:42
6,8 Bolevec Interaktivní plán dopravy   17:43
10 Orlík Interaktivní plán dopravy   17:47
11,4 Třemošná, Orlík Interaktivní plán dopravy   17:49 V
12,1 Třemošná, sídliště Interaktivní plán dopravy   17:50 V
13,1 Třemošná, ves Interaktivní plán dopravy 17:52   V



Verze JŘ: 13:36_11.08.2020