Detail spoje » Bus 33 NP
Km Zastávka Příjezd Odjezd Tar. zóna
0 Sídliště Košutka Interaktivní plán dopravy   14:30
0,5 Hokejová hala Interaktivní plán dopravy   14:31
1,5 Žlutická Interaktivní plán dopravy   14:33
2,1 Sokolovská Interaktivní plán dopravy   14:35
2,5 U Družby Interaktivní plán dopravy   14:36
3,1 Úřad Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:37
3,3 K Nemocnici Interaktivní plán dopravy   14:38
4 Nemocnice Lochotín Interaktivní plán dopravy   14:40
5,1 Lékařská fakulta Interaktivní plán dopravy   14:43
6,3 Rondel Interaktivní plán dopravy   14:45
6,5 Otýlie Beníškové Interaktivní plán dopravy   14:46
7 Náměstí Republiky Interaktivní plán dopravy   14:48
7,5 Goethova Interaktivní plán dopravy 14:51  



Verze JŘ: 9:37_03.08.2020